صنایع برودتی ایران صنعت در سال 1358 تاسیس و در زمینه طراحی و تولید انواع یخچال و فریزرهای فروشگاهی، آزمایشگاهی و سردخانه فعالیت دارد. لازم به ذکر است با توجه به توانمندی های کافی موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع در سال 1363 گردیده و هم اکنون از زیر مجموعه های وزارت صنایع می باشد.

این مجموعه پس از 18 سال سابقه درخشان در سال 1376 نمایشگاه دیگری در محدوده خیابان آزادی تهران با هدف توسعه عرضه محصولات جدید و جلب رضایت مشتریان و همچنین ارائه خدمات بهتر افتتاح نمود.

about thumb1

در سال 1383 نیز فروشگاه جدیدی با برند بهسازان در خصوص سردخانه های صنعتی ثابت و متحرک جهت نصب روی خودروهای وانت، کامیونت و تریلر تاسیس گردید.

behsasan

دامنه فعالیت های مجموعه در سه کارگاه به صورت مجزا با آخرین استاندارد های ملی ISO 9001 – 14001 و استاندارد اروپایی CE تولید می گردد.

iso1          iso2 

با توجه به فروش گسترده در کل کشور طی سالهای اخیر، برای پاسخگویی و ارائه خدمات پس از فروش ، مجموعه ای از نیروهای متخصص و مجرب جهت جلب رضایت مشتریان تشکیل گردیده است.

هدف اصلی ما سرلوحه قراردادن رضایت مشتری می باشد که ضمن ارائه توانمندی های خود ، گامی نو در جهت رشد و بالندگی کشور عزیزمان ایران است.